ziemos

ATVIRUKAI NUGALĖTOJAMS IŠSIŲSTI

Atvirukai nugalėtojams buvo išsiųsti 2018.01.31. Laiškai adresuoti laimėtojus ruošusiems mokytojams. Jei iki vasario 15 d. atvirukų dar nebūsite gavę, prašome pranešti el. paštu Šis el. pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį..

 

DIPLOMAI IR PAŽYMOS MOKYTOJAMS IŠSIŲSTI

Gruodžio 18 d. diplomai ir pažymos mokytojams buvo išsiųsti į mokyklas. Jei registracijos formoje buvo nurodytas tik namų adresas, diplomas buvo išsiųstas į namus. Tikimės, kad laiškus gausite iki Kalėdų, tačiau dėl didžiulės pašto apkrovos kalėdiniu laikotarpiu laiškai gali vėluoti.

Jei iki sausio 15 d. diplomų dar nebūsite gavę, praneškite mums el. paštu Šis el. pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

Atvirukai nugalėtojams bus paruošti ir išsiųsti į mokyklas sausio mėnesį.

Smagių žiemos švenčių visiems!

 

DĖMESIO VISIEMS KONKURSO DALYVIAMS!

Konkursui artėjant į pabaigą prašome peržiūrėti savo darbus konkurso galerijoje.

Patikrinkite, ar be klaidų užrašytas darbo pavadinimas, jūsų vardas ir pavardė, taip pat mokytojo vardas ir pavardė, ar nurodyta mokykla.

Nuo gruodžio 4 d. (pirm.) jokių pataisymų nebegalėsite atlikti.

Jei jūsų darbo galerijoje nėra, prisijunkite ir patikrinkite savo paskyrą – ar tikrai įkėlėte savo darbą. Jei darbą įkėlėte, bet jis nepublikuotas, patikrinkite komentarus – konkurso administratorius bus įrašęs, kodėl jūsų darbas nebuvo priimtas į konkursą.

 

PLAGIATAI KONKURSO SVETAINĖJE NEPUBLIKUOJAMI

Darbai, kurie konkurso komisijos vertinimu, yra plagiatai, į konkurso galeriją nekeliami ir nedalyvauja konkurse. Primename, kad „Žiemos fantazijoje“ gali varžytis tik originalūs, pačių dalyvių sukurti darbai (pradedant atviruko idėja ir baigiant jos įgyvendinimu).

ATKREIPIAME DĖMESĮ – MOKYTOJAS NEGALI ĮKELTI Į SVETAINĘ SAVO MOKINIŲ DARBŲ

Kiekvienas, norintis dalyvauti konkurse, turi užsiregistruoti konkurso svetainėje ir pats įkelti savo darbą.

Kadangi patys jauniausi konkurso dalyviai dažnai dar neturi savo el. pašto dėžutės, kviečiame jų mokytojus padėti vaikams ne tik kurti kompiuterinius atvirukus, bet ir patiems užsiregistruoti konkurso svetainėje, susikurti savo pirmąją elektroninio pašto dėžutę ir savo jėgomis įkelti darbelį į konkurso svetainę.

Ugdykime vaikų kompiuterinį raštingumą kartu!

 

KONKURSAS „ŽIEMOS FANTAZIJA 2017“ PRASIDEDA!

žiemos naktis

Kviečiame moksleivius ir mokytojus, besidominčius informacinėmis technologijomis, kompiuterine grafika, animacija ar multimedijos technologijomis, dalyvauti kalėdinių ar naujamečių atvirukų konkurse „Žiemos fantazija 2017“.

Detalius reikalavimus darbams rasite konkurso nuostatuose.

Duokite laisvę vaizduotei su „Žiemos fantazija“!

ziemos fantazijos