ziemos

KONKURSO PRIZAI

audiotekalogo

Skaitmeninio konkurso skaitmeniniai ir prizai

Konkursą „Žiemos fantazija 2022“ remia moderniausia mums žinoma garsinių knygų biblioteka Audioteka.lt.

Audioteka siūlo sprendimą mėgstantiems daryti keletą dalykų vienu metu ir sako: skaitykite ne akimis, o ausimis. Laisvos rankos skaitant? Mes už! Įgarsintą knygą imtume su savimi eidami į paskaitas, surinkinėdami kompiuterį ar dėliodami pikselius Photoshop’e. Šiuo metu Audiotekoje yra daugiau nei 400 audioknygų, lentynos kas mėnesį pasipildo naujais leidiniais.

Labai patogu yra tai, kad Audioteka turi knygų klausymo programėlę. Ją nemokamai galima parsisiųsti į telefoną ir nešiotis visas knygas kišenėje. Prieš įsigyjant audioknygą Audioteka siūlo pasiklausyti ištraukos ir susipažinti su skaitovo balsu. Mes teiktume pirmenybę Švarco Terminatoriaus balsui ar kažkam panašaus, tai patikinam, kad tokių balsų radom ne vieną. Knygos skamba aktorių, diktorių, žymių visuomenės atstovų ir pačių autorių balsais. Tarp jų — Juozas Gaižauskas, Simas Stankus, Jurgita Jurkutė, Jokūbas Bareikis, Jurga Šeduikytė, Jonas Nainys, Rimantas Bagdzevičius, Dainius Kazlauskas ir daug kitų.

Tikėdamiesi, kad būsimiems „Žiemos fantazijos 2022“ laureatams pravers rekomendacijos, išskyrėme keletą mums įspūdį palikusių Audiotekos knygų.

Grožinės literatūros favoritai:

musiu2
Musių valdovas — jei esate matę bent vieną filmą apie gyvenimą negyvenamoje saloje ir patiko, tai ši knyga patiks labiau.

hobitas2
H
obitas, arba Ten ir atgal
— fantastikos klasiko J. R. R. Tolkieno knyga, gimusi anksčiau už „Žiedų valdovą“. Daugiau ko nors sakyti ir nereikia, tik tiek, kad „Žiedų valdovo“ trilogiją irgi visą rasit.

siela2
Siela sumuštinių dėžutėje
— truputis šiurpuliukų dar niekam nepakenkė.

dominykas2
Arklio Dominyko Meilė
— jauniesiems romantikams apie rugiagėlės ir arklio meilę. Dominykas savotiška įžymybė Audiotekoje, radome bent 3 įgarsintas istorijas apie jo nuotykius.


karas2
Pasaulių Karas
— mokslinė fantastika ir išbandymai žmonijai Algio Ramanausko balsu.Negrožinės literatūros favoritai:

miegas2
K
odėl mes miegame. Mokslas apie miegą ir sapnus
— miego ambasadoriaus knyga apie tai, kaip nuvertinamas yra smegenų poilsis. Skaitinys, privalomas visiems naktinėtojams. Sveiki, geimeriai, knyga jums.

sapiens2
S
apiens. Glausta žmonijos istorija
— gal ir glausta, bet visose knygų lentynose sutinkama žmonijos istorija. Daug faktų, daug įdomių įžvalgų, dar daugiau neatsakytų klausimų.

iprociai2
Į
pročio galia. Kodėl mes taip elgiamės ir kaip tai pakeisti
— kaip veikia įpročiai? Knyga atsakys ir tada bus aiškiau, kaip išguiti įprotį ilgai naktinėti arba suformuoti įprotį kasdien parašyti po kodo eilutę.

hawking2
Trumpi atsakymai į sudėtingus klausimus
— mokslinė fantastika yra labai įtraukiantis žanras. Tikrasis fizikos mokslas ir kosmologija — kur kas keisčiau už moksilnę fantastiką.

deus2
H
omo Deus. Glausta rytojaus istorija
— apie žmonijos praeitį jau žinom, o kaip elgsimės ir mąstysim ateityje?Nekantraujam išdalinti šitą gėrį konkurso nugalėtojams. Laureatai el. paštu gaus dovanų kuponus su 100 % nuolaidos kodu bet kuriai pasirinktai audioknygai.

Jei dar neišbandėte, instrukcija, kaip naudotis Audioteka, guli čia.


 Skaitmeniniai diplomai visiems

 nkkmlogo„Žiemos fantaziją“ kasmet organizuoja vaikų ir jaunimo neformaliojo IT švietimo mokykla NKKM. Tai vieta, kur moksleiviai susirenka mokytis programuoti, gilinasi į skirtingas IT sritis ir atranda bendraminčių. Jei paklaustumėt NKKM komandos, kada pradeda jaustis artėjančios šventės, visi vienbalsiai atsakytų: kai prasideda „Žiemos fantazija“. Prieškalėdinį laikotarpį be žiemiškų konkurso dalyvių fantazijų būtų sunku įsivaizduoti.

Konkursui šiemet sukako 18 metų. Per tiek laiko gavome ir peržiūrėjome kone 50 000 darbų. Ar galime didžiuodamiesi sakyti, kad bent nedidele dalimi prisidėjome prie informacinių technologijų pažinimo skatinimo ir kūrybiškumo ugdymo? Leidžiame sau manyti, kad taip. Tik jūs nenustokit dalyvauti ir dalintis savo kūryba!

Kaip ir kiekvienais metais, geriausiais pripažintų darbų autorių ir visų konkurso dalyvių pašto dėžutes pasieks skaitmeniniai „Žiemos fantazijos“ diplomai.

ziemos fantazijos